
97 / 373
Néé nadarmo se říká : v jednoduchosti je kráása...do květináče hlínu nebo písek, udusat, potom zapíchat větvičky dokola a svázat vázacím drátkem v jakékoliv barvě :-)...)
andelkaprdelka
autor@petrusew to věřím...je to krása...
24. říj 2012
Je krásný, také jsem ho loni dělala 🙂.
25. říj 2012
jj, já také 🙂 Velký na ven. Podklad jsem měla halouzky a na to jsem obmovátavala větvičky jako na adventní věnec. Ozdobila baňkami a mašličkami a super věc. 🙂
25. říj 2012
jak jste to udělali
25. říj 2012
taky by mě zajimalo jak na to 🙂
28. říj 2012
Holky, návod byl i na mimibazaru. Letos ho chci taky udělat
1. lis 2012
@irenapetru můžu poprosit ten návod?děkuji
7. lis 2012
na mimibazaru jsem nenašla, ale tady je od jedné paní http://www.brydova.cz/napady/dekorace/562-maly-...
8. lis 2012
Nádhera...letos se na něj taky chystám 🙂Vánoce miluju, baví mě, si to doma krásně vyzdobit a pak se kochat 🙂))
10. lis 2012
takový jsem dělala loni a byl neskutečně jednoduchý a u všech měl neskutečný úspěch.