icon
372 / 373
zajímavé...
avatar

no to je strašný 😀

23. lis 2014
avatar

@mmirunda a mě se to třeba líbí 😉

23. lis 2014
avatar

@andelkaprdelka kdybychom měly všechny stejný vkus, byla by to nuda. Mě to přijde strašný 😅

23. lis 2014
avatar

@mmirunda mě se nelíbí plno věcí a nemám potřebu to někomu psát 😉

23. lis 2014
avatar

@andelkaprdelka tak sorry, já jsem myslela, že Tvoje album je veřejné a že k fotce stažené z netu můžu napsat, že je strašná. Kdyby to byla Tvoje osobní fotka, nikdy bych to nenapsala

23. lis 2014
avatar

mě se to líbí, ale bude to chtít trošku prostoru 😀

23. lis 2014