zajímavé...
andelkaprdelka
autor@mmirunda a mě se to třeba líbí 😉
23. lis 2014
@andelkaprdelka kdybychom měly všechny stejný vkus, byla by to nuda. Mě to přijde strašný 😅
23. lis 2014
andelkaprdelka
autor@mmirunda mě se nelíbí plno věcí a nemám potřebu to někomu psát 😉
23. lis 2014
@andelkaprdelka tak sorry, já jsem myslela, že Tvoje album je veřejné a že k fotce stažené z netu můžu napsat, že je strašná. Kdyby to byla Tvoje osobní fotka, nikdy bych to nenapsala
23. lis 2014
mě se to líbí, ale bude to chtít trošku prostoru 😀
23. lis 2014

no to je strašný 😀