Odešel další výborný umělec Georgios Kyriacos Panayiotou ...odpočívej v pokoji ... bez tohoto songu to na Vánoce nejde......ach jo ☹
@skurinka takovej mladej ☹ ach jo.....

@andelkaprdelka 53let mu bylo Strasny. .byl nejakej nemocnej pisou. .Last Christmas. .ale bude zit dal. .odpocivej v pokoji❤
@skurinka on už byl delší dobu....ale netušila jsem, že to bylo tak vážné.....☹
@andelkaprdelka videla jsem Foto byl tam nejakej oteklej chudak
Jestli budou ty zpevaci budou vymirat tak nahore zacina bejt pomalu krusnej vecirek❤
Letos je moc smutný konec roku - Hladík, Skořepová, kapelník z Fešáků, Berlín,včera můj známý, dnes George.. je to jedna jobovka za druhu..
@kamino prince, david bowie....a seznam je určitě delší.....divnej rok ☹
@andelkaprdelka je to tak... snad je na nejakou dobu vybano..
😢