icon

tak jsem maličko vytunila dečku pro Kubíčka....joo s tím prošitím....to je jiná liga 😵 a ted huráá doladit zbytek 😉 🙂

5
avatar

je naprosto úžasná!!!!!

25. srp 2015
avatar

Už předtím se mi moc líbila, ale tohle... To je prostě úžasný! Jsi strašně šikovná, já chci taky.... 😀

25. srp 2015
avatar

to je nádhera! chci být taky tak šikovná!

25. srp 2015
avatar

@zzuzziik
@dandelion děkujuuu.....😵

25. srp 2015
avatar

@lyc že jo....občas mám i dobré nápady.....mám z toho takovoou radost 😵

25. srp 2015
avatar

Teda... zírám. Je to nádhera!

25. srp 2015
avatar

@alyssa18 děkuju, děkuju....já jsem taky nadšená....😵

25. srp 2015
avatar

@andelkaprdelka je to dokonalé, až bych z toho šla také tvořit jen mi jaksi chybí stroj i talent, fňuk... 🙂

25. srp 2015
avatar

@lyc huráá do toho....jsou to sice nervy....ale stojí to za to.....tak šup,šup pořídit stroj 😉 🙂

25. srp 2015
avatar

@andelkaprdelka no muž ho má ve složce (Jednou koupit ženě), ale, kdy tu složku vyprázdní a odfajfkne si hotovo nikdo neví 😀

25. srp 2015
avatar

@andelkaprdelka Kristý ta je bomba :O!

25. srp 2015
avatar

@lyc 😀 😀 musíš udělat psí oči....😀 😀

25. srp 2015
avatar

@pacient děkuju, Gábíí.....já jsem z toho taky celá potěšenáá....

25. srp 2015
avatar

@andelkaprdelka fakt vypadá super 🙂

25. srp 2015
avatar

@pacient děkujuu....snad se bude Kubíčkovi pod ní krásně spinkat...

25. srp 2015
avatar
25. srp 2015
avatar

@martanek1989 moc děkuju, zlato mojee 😵

25. srp 2015
avatar
25. srp 2015
avatar

nádherná!! moc se mi líbí barevná kombinace, chci být taky tak šikovná a nějakou takovou deku ušít..asi nastřádám nějaké látky a přijdu si k vám pro radu jak na to 😉

25. srp 2015
avatar

@nikolam11 děkujuu....klidně....dám online, nebo živokurz 😉 🙂

25. srp 2015
avatar

Nadherna!! 😍

25. srp 2015
avatar

@lucylu823 děkujuu 😵 každá pochvala mě táák těšíí....moc si toho vážím....

25. srp 2015
avatar

Bombaaaaa🙂

25. srp 2015
avatar

@missinek děkujuu 😵

25. srp 2015
avatar
25. srp 2015
avatar

krása! máš můj upřímný obdiv 🙂

25. srp 2015
avatar

@lukava jůů....moc děkuju.....vážím si každé kladné reakcee 😵

25. srp 2015
avatar

já na tyhle věci moc nejsem, ale tohle je opravdová pecka...nádhera

25. srp 2015
avatar

Waw! Ta je luxusní! Jsi moc šikovná!

25. srp 2015
avatar

@loafeer
@butter_fly mooooc vám děkuju, holkyy 😵

25. srp 2015
avatar

Kristy a co tam chces vic tunit? Sak je uzasnaaaaaaaaa, mas zlate rucicky!

25. srp 2015
avatar

@lucynka89 děkujuuu....noo lépe jsem jí prošila a ted je dokonalá 😉 😀

25. srp 2015
avatar

Krasne🙂
Cim je ti vyplnene?

25. srp 2015
avatar

@neominka děkujuu...je tam silnější vatelín a ten je prošitím jakoby přidělaný k těm kostičkám, z druhé strany je flíís 😉 🙂

25. srp 2015
avatar

@andelkaprdelka super jako🙂
Ni reknu babicce at nam neco usije takoveho🙂
A latky jdi kde kupovala prosim?

25. srp 2015
avatar

@neominka nekupovala, použila jsem syslárnu,co jsem měla......ale hezký mají na www.mojelatky.cz, www.metraz-latky-mirus.cz, www.umelluzinky.cz atd, atd

25. srp 2015
avatar
25. srp 2015
avatar

@neominka není vůůbec za co..😉 🙂

25. srp 2015
avatar

Ty jo, super prace.

25. srp 2015
avatar

@ddanda děkujuuu

25. srp 2015
avatar

Ty jo..ta je božskaaaa 🙂)

25. srp 2015
avatar

Je dokonala😍😍😍

25. srp 2015
avatar

@ewulka88
@ji2llka děkujuuu, mooc....každá pochvala mě nesmírně těšíí 😵

25. srp 2015
avatar

Ja opravdu diky tobe zacnu sit😀😀

25. srp 2015
avatar

Na stroji😊

25. srp 2015
avatar

@ji2llka začni....je to báječný relax....ale pozooor!! Je to jako droga.....ale stojí to za to....jak z ničeho vznikaj krásné věci.....kdybys potřebovala třeba pak pomoct, stačí napsat 😉 🙂

25. srp 2015
avatar

@andelkaprdelka To bys musela prijet ke me domu😀 dekujuuu.. Ja uz jeden stroj rozbila, musim
Ho nechat opravit a pak to zkusim😊😊 nejdriv ale musim dosit co mam rozdelane ruuuco, a na to ted nemam silu😆 kazdopadne jeste par fotek tvych praci a asi seberu posledni sily😊 dekuji

25. srp 2015
avatar

No ta je 😵 já chci takyyy!!!!!! 🙂 Nejšikovnější maminka ♥♥♥

25. srp 2015
avatar

@avenne moooc děkujuuuu 😵

25. srp 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@andelkaprdelka mám stroj i chut,ale nejsem si jistá zda bych to zvladla....A když vemu kolik u nas stoji takove hezké latky,nevim zda se to vyplatí šìt.Jasné kdyz si to clověk uděla sam, je větší radost🙂 🙂 Máš to nádherne

29. srp 2015
avatar

@nwagirl děkujuu.....joo, když to člověk spočítá....ale ta láska do toho daná...😉 🙂

1. zář 2015