icon

holky holka má 39 teplotu co by jste dali za lék paralen prášek nebo nurofen sirup je jí šest let děkuji za rady

avatar

Kamarádka ma tak malého syna a dává určitě nurofen. Hořký paralen by do nej nedostala

17. dub 2017
avatar

Já dávám radši sirup, ale mám dvouletého prcka

17. dub 2017
avatar

Pamatuju si, ze s námi mamka vždycky bojovala, kdyz do nas cpala ten paralen, to sirupy asi nebyly 😕

17. dub 2017
avatar

Nutofen, paralen je lek na nic neni ani na bolest ani proto zanetu ani moc nateplotu.

17. dub 2017
avatar

Nastrouhanou bramboru do ponožek. Zabere rychle. I u mého muže.

17. dub 2017
avatar

@nissi jako syrovou bramboru

17. dub 2017
avatar

@andrejka100 jj, syrovou... Trochu pozdě, já vím. Snad něco zabralo.

18. dub 2017
avatar

@nissi brambora nam nepomohla zabralo jí až antibiotika

23. dub 2017
avatar

@andrejka100 tak hlavně, když něco... ☹ Naše malá chytla v lednu nějakého zákeřného bacila. Asi týden večer co večer 39st, tak bramboru, než zabere nurofen. To byly šílené noci. Ale ani po týdnu zlepšení. Po dalším týdnu už z ní byla Dr nešťastná a dostala atb. Zabrala už druhá dávka - znatelně. Já atb v životě neměla a dost mě mrzelo, že jí je musím dát. Ale radši to, než se takhle trápit.

23. dub 2017