holky holka má 39 teplotu co by jste dali za lék paralen prášek nebo nurofen sirup je jí šest let děkuji za rady
Já dávám radši sirup, ale mám dvouletého prcka
Pamatuju si, ze s námi mamka vždycky bojovala, kdyz do nas cpala ten paralen, to sirupy asi nebyly 😕
Nutofen, paralen je lek na nic neni ani na bolest ani proto zanetu ani moc nateplotu.
Nastrouhanou bramboru do ponožek. Zabere rychle. I u mého muže.
@nissi jako syrovou bramboru
@andrejka100 jj, syrovou... Trochu pozdě, já vím. Snad něco zabralo.
@nissi brambora nam nepomohla zabralo jí až antibiotika
@andrejka100 tak hlavně, když něco... ☹ Naše malá chytla v lednu nějakého zákeřného bacila. Asi týden večer co večer 39st, tak bramboru, než zabere nurofen. To byly šílené noci. Ale ani po týdnu zlepšení. Po dalším týdnu už z ní byla Dr nešťastná a dostala atb. Zabrala už druhá dávka - znatelně. Já atb v životě neměla a dost mě mrzelo, že jí je musím dát. Ale radši to, než se takhle trápit.
Kamarádka ma tak malého syna a dává určitě nurofen. Hořký paralen by do nej nedostala