#test_mam lahvička se osvědčila, ale na večerní krmení nestačí, takže objednána větší a tuto si necháme na čajík, jen dokoupíme pítko nikoliv dudlík 🙂 . Jsme s ní opravu spokojeni. Před tím jsem měla lahve Lovi, které byly taky perfektní co se sterilizace píše, ale ta Mam je o dost vychytanější, není potřeba žádný extra kalíšek, poslouží spodek láhve.
jaké pítko? pošli prosím odkaz 🙂)
17. srp 2016
Já ji používala u Rozálky a byla super 😊
17. srp 2016
17. srp 2016
Já ji včera taky koupila.