Ahoj holky , za poslední měsíc mi jde váha prudce nahoru a necítím se dobře, z čeho muže být příčina? Budu ráda za vše co vás napadne
Hypofunkce štítné žlázy, těhotenství… jíš a hýbeš se stejne jako před tím? Šla bych k dr., aby vzal krev.
Těhotná nejsem dělala jsem si test, hýbu a jim stejně jako před tím
Určitě k doktorovi-nabírání na váze může značit i špatnou funkci srdce, které vede k zadržování vody.Držím palce 🍀
Já jsem neměla normální váhu měla jsem hodně na hoře, ale teď za zhruba měsíc 7kg cca
Mám to samé, nakonec nedostatek bílkovin.... Teda u mě
Za poslední půlrok + 10 Kg... štítná žláza v pořádku, krev celkově taky. Doktorka mi řekla, že je to věkem, a že se nemám divit, že mi otékají ruce a nohy, že v mém věku už není žádoucí mít je dlouho svěšené.🙄 No, 41 no, už je to se mnou v háji. 😀 Srdce mi buší jak blázen, to prý je tou vahou. Prostě nic neřeší... jsem stará a tlustá, no.
Já jsem teď na 107kilech a taky mi srdce buši jako blázen, hrůza 😏
Štítná žláza