icon
2 / 146
žeby alternativa Nutely? :o) Musím vyzkoušet!!
avatar

Nam moc chutna! 😉

10. led 2016
avatar

Po tomto se musim v obchode podivat! Netusite nekdo, v jakych retezcich je k sehnani?

10. led 2016
avatar

@baya66 já kupovala v myslím v tescu.

10. led 2016
avatar

@baya66 taky jsem viděla v tescu

10. led 2016
avatar

Kupuju u nas v Hrusce 🙂

10. led 2016
avatar

V nasem vesnickem Tuty taky je 🙂

10. led 2016
avatar

Globus tez

11. led 2016
avatar

výborné 🙂 kupuji u nás v coopu

12. led 2016
avatar

Jeee, to ještě neznám 🙂 . My kupujeme z Normy Nulactu - chutná nám i více než originál Nutela a je bez palmového oleje

20. led 2016
avatar

@kitty_k
@adula000
Holky, v Tescu ho najdu kde? Hledat v chladícím boxu, tam kde je sladké, zdravá výživa? Asi to v každém Tescu nebude, co?

22. led 2016
avatar

@klarina_f u nas v Hrusce byva u pomazankovych masel, v Tescu nevim ☹

22. led 2016
avatar

@klarina_f u pomazánkových másel.

22. led 2016
avatar

@kitty_k
@adula000
Díky. Zkusím se po něm podívat ještě v jiném Tescu.

22. led 2016