icon

42tt... .:o(

avatar

jeje....tak at to přijde brzo!

1. únor 2011
avatar

vydržaj ! ! taky přeju brzkou úlevu 😉

1. únor 2011
avatar

Oni tě nechají tak dlouho přenášet a trápit se.....

1. únor 2011