Ahoj maminky, mam otázku: dělaly jste dětem pas? Vím, ze mají termín 30 dni, ale stalo se vam, ze to bylo i dřív? Především ty, co jste z Prahy 🙂 dekuju mockrát 🙂
urcite byl driv, P5
27. kvě 2016
3 týdny
27. kvě 2016
Za tři týdny byl hotový, též Praha 16.
27. kvě 2016
anie1988
autorDekuju 🙂 tak snad to stihnou 🙂 nechtělo se mi platit 2000 za ten co udělají do 6 dni.. Uvidim při nejhorším zaplatím ten super drahej :(((
27. kvě 2016
Podívej se na stránky městské části. Ta naše tam dává info o tom, jaké OP a pasy jsou hotové. Myslím, že to budou dělat všechny. Dnesu nás jak pro pasy a OP jsou hotové žádosti podané do 18/5 včetně.
27. kvě 2016
Nam rekli 3 tydny - Praha 16