ja bych rekla tehotne 🙂 par kilo navic by se rozlozilo soumerne...a nebo napapane 🙂
C?
C 🙂
těhotně 🙂
Těhotně 🙂
Těhotne. .tak 3-4 měsíc ;)
Těhotně 🙂
To je videt 2v1 😀 kg navic by trosku pretekali dolu bych rekla 😉
@andelkaprdelka
@bobisek90
@teriszek
@maxpex
@alenkastistko
@rencinka87
@andreaandrejka
@rollova
@pavlinavg
@jarcca
@sajinka
Dekuju holky 🙂 jen mam nové plavky 🙂 tak jsem chtěla vědět co si budou myslet lidi u bazénu 🙂
@anie1988 Ty se zaobíráš tím, co si o tobě myslí lidi? 🙂
@andreaandrejka asi jako každá ženská.. Ano zajímá me to, určitým způsobem 🙂
Nevedet, ze tady mas pocitadlo, tak si myslim, ze ses nebyla vykakat 🙂
@anie1988 Na lidi se vyprdni. Hlavně aby jsi se cítila dobře ty.
Jasně těhotenský, krásný pevný a kulaty 😉.
Já bych se na lidi vykašlala. Hlavně, že Vy jste spokojená a šťastná 😉
No ja se jen potřebovala ujistit 🙂 poslední dobou si přijdu tlustá 🙂 ale děkuju za podporu 🙂


D) po pořádným dlabanci 😉 🙂