icon

Septum v nose. Má někdo zkušenosti? Dcera po něm dost touží.

avatar

Nechápu...?

Odpověz
30. kvě 2023
avatar

@baskervile nejspíš piercing do nosu.

Osobně ne, vím, že se to tu před časem řešilo. Dcera zatím má jen uši, jednu dírku navíc a touží po dalších. S tím nemám problém, půjdu na další s ní taky. Nos ji neláká. Některé kamarádky moje mají, ale záleží hlavně na velikosti křídel nosu a jestli často netrpí na rýmu, opary v nose a tak.

Odpověz
30. kvě 2023
avatar

@tipata taky jsme teď nedávno nechávali nastřelit 2.a 3. náušnici do jednoho ucha. Doufám, že si to příště rozmyslí... Měla ucho týden jak balón, nateklý, citlivý, hnisavý... Už prej dobrý. Nechápu jí 🙈, asi si nepamatuje (ale říkala jsem jí to a přesto to chtěla), že při nastřelování v 6 letech jí taky jedno ucho měsíc dost zlobilo

Odpověz
30. kvě 2023
avatar

@konidana záleží co se nastřeluje, dcera jako mimino měla plast a dobrý, teď chirurgická ocel zlobila, ale čistila jsem kolem betadinou a dobrý. No uvidíme co bude teď.

Odpověz
30. kvě 2023
avatar

@tipata plast by mne nenapadl, že je ok. Má chir. ocel. kterou v dírkách snáší dobře, bižu nemůže mít víc jak pár hodin ani po letech.

Odpověz
30. kvě 2023
avatar
annama
autor

Dcera by chtěla toto. Jak dlouho se to muže hojit? Vim, že je to asi individuální, ale přeci jen nějaký čas určitě.

Odpověz
30. kvě 2023
avatar

@tipata aha, mě právě nedošlo co myslí tou přepážkou😁

Odpověz
30. kvě 2023
avatar

@annama u uší řekli 3-4 týdny neměnit, nesundavat, jen čistit okolo. Její nejka měla chrupavku ucha nahoře a ta měla péči na 6 týdnů.

Odpověz
30. kvě 2023