Pracujete někdo někde v Praze v bille a máte tam ještě ty zajíce?máme na ně vid ale nikde je nemaji
no akce byla oficialne dke Billy ukonce 11.4. z duvodu vycerpani zasob, tak si myslim, ze uz nebudou nikde
13. dub 2018
Na každé prodejně by měli být vylepené letáky.. Od středy začíná nová akce.. To zase bude masakr..
13. dub 2018
Co vím, tak nejsou nikde uz dost dlouho. Lidé se kvůli tomu hodně bouří. Billa se zase jen vymlouvá na to, že nečekali takový zájem.
13. dub 2018
Tak na to prostě ,, dlabou,, My to máme vyvěšený snad všude, ale stejně lidi nadávají jen nám..

13. dub 2018
Už v úterý to vyselo na podnikovém intranetu.. Kdo nic neměl, měl vyvěsit.. Holky je to fakt boj.. To byly hrnky, skleničky, plyšáci a od středy to začne znova
13. dub 2018
Pracuji v Bille a zajíčky nemají nikde. Vůbec už je nemusíte shánět, mám i 100 telefonů denně. Akci ukončili viz stránky fb