icon

Takový to když má muž jednou za čas volno a vždycky se pohádate. Pokaždé jen cekam kdy to v ten den přijde. Už me zo nějak všechno přestává bavit. Musela jsem se vypsat

avatar

Mám to stejně ☹

10. dub 2016
avatar

To znam... Přítel přijede dom na víkend a druhy den hned hadka..

10. dub 2016
avatar

možná se moc vážete na ten zvyk,že přijde ta hádka,zkuste si těsně před výbuchem uvědomit jaké by to bylo,kdyby nebyl,nechytejte se jeho ostrých slov,odejděte,neodpovídejte,možná budete překvapené,že hádky pominou 🙂

10. dub 2016
avatar

Mame to podobne, ja dneska přešla od hádání k vysvětlování a ono to pomohlo 🙂

10. dub 2016
avatar

U nás je to samé :-/

10. dub 2016
avatar

Protože tam pořád nejsou, vy máte zajetý svůj režim, možná i čekáte, že vám s něčí pomůže , když už tam konečně je a ono je všecno jinak, "plete" se vám do všeho....možná i "kritizuje "...to znám.

10. dub 2016
avatar

To me mrzí ❤

10. dub 2016
avatar

@pisisvori pokud jen čekáte a neřeknete...není divu,někdo nevytuší a muž už vůbec ne,pokud je ovšem požádán,věřím že pomůže rád 🙂 vždyť oni jsou jako děti 🙂

10. dub 2016
avatar

Nase víkendová klasika 😃

10. dub 2016
avatar

@pisisvori u nás tohle tak není

10. dub 2016
avatar

@petja my se nehadame mlcime

10. dub 2016
avatar

@antymania666 ale k hádce předtim dojde

10. dub 2016
avatar

@petja no jo ja patrim k tem nedokonalym tady MK😉😉😄

10. dub 2016
avatar

@petja a vis ze ani ne. Spis jeden z nás něco řekne a druhej se urazi a je tichi

10. dub 2016
avatar

@pisisvori já mám k dokonalosti velmi daleko,přesto jsem se mnohému naučila a z mnohého se poučila 🙂

10. dub 2016
avatar

@antymania666 tak to jsem tu KZ asi špatně pochopila,slovo hádka tam nicméně je...

10. dub 2016
avatar

@petja takovehle komentare nedovoliji vysvetlovat situaci, popisovat jak co kde funguje, jakou ma kdo povahu, co dela a co nedela. Je to zkracene, zjednodusene a proto je vzdy velmi osidne z jedne vety neco nebo nekoho hodnotit😀

10. dub 2016
avatar

@pisisvori Já ani nechci aby někdo hodnotil moji situaci. Pouze jsem si tu vylila srdce v momentálním stavu

10. dub 2016
avatar

@antymania666 to nebylo na tebe🙂

10. dub 2016