icon

Takže eli do školky chodit nechce, strasne pláče a ja musím od ni utíkat. Dnes se klepala Jak ratlik nestastna. No ji a to je ti takova spolecenska holka

avatar

a nestálo by za to zkusit jí tam dát třeba jen na chvilku a pak dom? a prodlužovat? Holky obě chodili do školky ze začátku na chvilku, prodlužovali jsme a bylo to v pohodě... Co tam jsou děti ted s Májou poprvé a mají třeba jít po obědě hned od prvního dne, tak pláčou a je to fakt masakr...

6. zář 2016
avatar

@anetka1701 nemam ti jak udělat jsme oba v práci. Nejdřív muže již domu ve ctyri

6. zář 2016
avatar

Zvykne si,je třeba vydržet,kdybych vám povykladala co jsme si zažili minulé září...Bylo to hrozné, pro mě, i pro syna,ale zvládli jsme to a v říjnu už to bylo úplně v pohodě 🙂 teď v září jsem se tomu uz zasmála co bylo minulý rok ,držím palce!! 🙂

6. zář 2016
avatar

@antymania666 :( to je blbý no... ale tak snad si zvykne... Já si právě práci nastavila tak, aby to ze začátku šlo... letos už to holky zvládli úplně v pohodě a rovnou po spa 🙂

6. zář 2016
avatar

Typicky postup...prvni dva tri dny ditko naprosto nadsene, pak mu to dojde, ze to jako nebylo jen tak na zkousku a zacne rano plakat. Po par dnech to zase prejde. My si zavedly ritual s mavanim pres okno, pani ucitelka ji vzdy vzala do naruce a sly mi mavat z okna. Vzdy prestala plakat a zacala se usmivat. Tak at to brzo prejde 🙂

6. zář 2016
avatar

Prdelka mala :( ona di zvykne Určo.... Držím palce 🙂

6. zář 2016
avatar

Měli jsme to samé jako zako, syn vždy plakal ale mával mi z okna a hned se uklidnil když mi zamával a poslal pusinku,do dnes mi chce mávat a jde na něm vidět ze je spokojenější když me přes to okno vidí a rozloučí se, malá si určitě zvykne,až si uvědomí ze se pro ni vždy vrátíte a nenecháte ji tam tak to bude v pohodě a bude tam ráda 🙂

6. zář 2016
avatar

No Já doufám. Musím se na ni dnes zeptat. Ani nevím jakou má ucitelku. Venku jich vždy bylo plno. Je mi ji lito.

6. zář 2016
avatar

@antymania666 jako zenevis jakou ma učitelku??

6. zář 2016
avatar

@barton nevím. Nikdo se nám. Nepredstavil a když jsem ji vyzvedavala venku tak jich tam.bylo plno

6. zář 2016
avatar

@antymania666 a když jste ji vedli první den tak to probíhalo jaak?

6. zář 2016
avatar

@barton šli jsme s ni na deset minut do třídy a pak jsme šli. U recepce bylo.plno učitelek a paní co je na recepci vždy ráno
Nikdo se nám nepredstavil. Ne těšili jsme to.meli jsme plnou hlavu eli

6. zář 2016
avatar

@antymania666 tak jasný, ale trošku ty učitelky nechápu tedy...u nás jr prostě ve třídě učitelka která čeká na děti a představuje se rodičům...

6. zář 2016
avatar

@barton u nás ceka na deti paní recepční no. Ale dobrý. Mluvila jsem s učitelkami dnes a eli ráno pak je ok a hraje si a pohoda prej

6. zář 2016
avatar

@antymania666 tak snad bude dobrá prdka

6. zář 2016
avatar

@antymania666 Aničko, chce to vydržet. Lau to měla taky a pak ok.. Jen neprodlužovat loučení, dát pusu a jít a učitelky si tam poradí.. hodně je to pak při změně- zahrada, jídlo, ... ale určitě to zvládnete 🙂

6. zář 2016