no teda nic moc....celková hodnota je víc než 260kč....to se moc nepředali😂
Já se hrnu pro každý, ale zrovna Balea mě nějak nebere, tak dneska ne ;)
Chápu dobře ze stačí jen přijít na prodejnu a prodavačky o box poprosit? Dříve to bývalo ze vybírali kdo box dostane ne? Děkuji za info
Já tam také nejdu. Minule jsem naplánovala nákupy na odpoledne, abych po páté byla v DM a všichni víme jak to dopadlo
Kdyby tak byl box s výrobky Alverde! Samozřejmě bych si připlatila, protože ty jsou fakt dobré.
Ještě by mě zajímalo jestli je to 1 box na osobu nebo je možné vzít i kamarádce když už tam budu? Děkuji
@pavjana já k tomu žádné info nemám, ale vím, že holky v předchozích akcích psaly, že se to různí prodejna od prodejny. Někde dovolí víc, jinde striktně jen 1 kus. tak ti bohužel neodpovím tak, abys věděla. Zkus a uvidíš. Já do příště zkusím zjistit, jak je to nastavené oficiálně
Uloveno 💪
Tak u nás jsme sehnali a spokojenost 👍

Jsem zvědavá, jak to dnes proběhne. Minule to byla katastrofa 🤦🏼♀️