Asi malej kufr nebo co 😂 Moje cesta na vánoční focení se bez #dm rozhodně neobejde 😀
Juuu a mas nejakou vychytavku, jak udelat snih?
Jinak ja mam taky pocit, ze se porad nekam stehuju s dm taskami, mam jich nekolik i slusive ruzove (ty manzel z duse nenavidi)... a auto mame stejny... a obcas bych tam potrebovala vic prostoru 🙈🙊
19. říj 2020
🍀Jee super, že už sama řidíš 👍👍
Tohle bys na kolo asi nedala 😆😆
19. říj 2020

Co to je za Auto?