Já dnešek taky vnímám dobře,hezky jsem se po ránu nakopla,tak ať nám ten pěknej dojem vydrží celý den👍🍀
22. bře 2022
My randili v neděli, za to dnes jsem v práci 12h 🙄. Užijte si to 🙂.
22. bře 2022
Je užijte si rande!❤️🍀My čekáme v nemocnici na vyloučeni náhle příhody břišní….
22. bře 2022
Ano krásný den ,teplo ,můj oblíbeny oreo shake ,teď už zahradka a odpoledne oslava narozenin a večer večeře 🤩🙏
22. bře 2022





Rande začínající kávou nemůže nikdy skončit hůř než báječně. Hezky si to užijte 🤩