jsem tam byla naposledy v pátek a to jsem si nevšimla... No stejně nám doma něco určitě dochází 😇😃
15. zář 2020
Jupí hadříky. Na tvoje doporučení jsem je sháněla snad ve všech DM co mám v dosahu a nesehnala. Byl výpadek?
15. zář 2020
@apacheee dotazek 🙈co je to za kouzelne hadriky. Asi sem zapala dobu ale jestli mi maji usetrit nervy a cas s uklidem jen do me 😂
15. zář 2020

Jeee, tyhle hrnečky/kelímky milujeme a jestli vidim dobře nový obrázek...🤔💸💸