Definitivní známka toho, že je ze mě staroba 😂
Na tomhle nákupu mě nejvíc potěšilo, že už jsou zase konečně ke koupi ty dokonalý #dm hadříky🙈😂🤔
Ten pokrok! Kde se to zastaví???
jsem tam byla naposledy v pátek a to jsem si nevšimla... No stejně nám doma něco určitě dochází 😇😃
15. zář 2020
Jupí hadříky. Na tvoje doporučení jsem je sháněla snad ve všech DM co mám v dosahu a nesehnala. Byl výpadek?
15. zář 2020
@apacheee dotazek 🙈co je to za kouzelne hadriky. Asi sem zapala dobu ale jestli mi maji usetrit nervy a cas s uklidem jen do me 😂
15. zář 2020

Jeee, tyhle hrnečky/kelímky milujeme a jestli vidim dobře nový obrázek...🤔💸💸