icon
1 / 1
avatar

Jsou moc krasne a taky jsemrada, zemajiceske napisy. Ja si spoustu dekoracinekoupim bud kvuli tomu, ze tam je Santa a nebo ze je tam anglicky napis.

30. říj 2023
avatar

Tos mi neměla ukazovat 😉

30. říj 2023
avatar

Veru, prosimtě, kdy zas budou hezký toaletaky? Už jsem je tam nepotkala straaaaaaaaasne dlouho. Jiný jsme už roky nekupovali.🙈😂

30. říj 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@rosie18 u těch Vánoc občas primhouřím oko a vezmu i anglicky napis, ale ty ceske mám mnohem mnohem radši

30. říj 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@lenice31 promiň, aspoň v tom nejsem sama. Díky práci už nějakou dobu Vánocemi ziju, tak už jsem naladěná 😍

30. říj 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@zmrz_lina zrovna jsem se dnes ptala v krame a paní prodavačka nevěděla, zkusím zjistit od své kontaktní osoby

30. říj 2023
avatar

Přidávám se k prosbě, jestli bys nám mohla hlásit ty toaleťáky 😀 Bez těch nejsou Vánoce 😛

31. říj 2023