Tos mi neměla ukazovat 😉
30. říj 2023
Veru, prosimtě, kdy zas budou hezký toaletaky? Už jsem je tam nepotkala straaaaaaaaasne dlouho. Jiný jsme už roky nekupovali.🙈😂
30. říj 2023
Přidávám se k prosbě, jestli bys nám mohla hlásit ty toaleťáky 😀 Bez těch nejsou Vánoce 😛
31. říj 2023

Jsou moc krasne a taky jsemrada, zemajiceske napisy. Ja si spoustu dekoracinekoupim bud kvuli tomu, ze tam je Santa a nebo ze je tam anglicky napis.