Dnes jsem musela na skok do #dm, a tak jsem si konečně už i já stihla prohlédnout adventní a vánoční nabídku 😍
A s prázdnou jsem samozřejmě neodešla 😇 obzvlášť tenhle stojan mě stál hodně sebezapření, abych nenakoupila spoustu dekorací. A neskutečně kvituju ty české nápisy, ty anglické totiž vůbec nemám ráda 😉
Tos mi neměla ukazovat 😉
30. říj 2023
Veru, prosimtě, kdy zas budou hezký toaletaky? Už jsem je tam nepotkala straaaaaaaaasne dlouho. Jiný jsme už roky nekupovali.🙈😂
30. říj 2023
Přidávám se k prosbě, jestli bys nám mohla hlásit ty toaleťáky 😀 Bez těch nejsou Vánoce 😛
31. říj 2023

Jsou moc krasne a taky jsemrada, zemajiceske napisy. Ja si spoustu dekoracinekoupim bud kvuli tomu, ze tam je Santa a nebo ze je tam anglicky napis.