Tak já tam byla včera, koukala na všechny strany, abych je zade neprosvihla a ono nic. Ten Tvůj DM je nějaký napřed a perfektně vybaven. U nás je to fakt děs bes
10. lis 2023
Včera jsem si vyhlídla vánoční baňku v Tescu s tímto motivem - červené auto vezoucí stromeček 😁
10. lis 2023
A už máš tohle? Na jedné stránce jsem viděla i s českým nápisem a byl úžasný, ale už tak měsíc není vůbec skladem a do Vánoc už asi ani nebude:(.
11. lis 2023
A co tyhle skleničky 🎄🚗 ? Mají je v Pepcu 😉
12. lis 2023
A v Mark and Spencer mají přesně takovéto červené autíčko se stromečkem s nějakými dobrotami. Hned jsem si na tebe vzpomněla..
15. lis 2023



Tak to by se ti mohlo líbit tohle 😊