icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
10. lis 2023    

Doporučuji vám je tu každý rok a ani letos nemohu jinak 😍

Vánoční ubrousky v #dm - velký výběr, nádherné motivy, fajn cena.

A tenhle letošní motiv jsem si naprosto zamilovala, auto se stromečkem je totiž můj úplně nejvíc oblíbený symbol vánočních dekorací 🎄

avatar

Tak to by se ti mohlo líbit tohle 😊

10. lis 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@pavjana tak to máš pravdu 😍

10. lis 2023
avatar

Tak já tam byla včera, koukala na všechny strany, abych je zade neprosvihla a ono nic. Ten Tvůj DM je nějaký napřed a perfektně vybaven. U nás je to fakt děs bes

10. lis 2023
avatar

Včera jsem si vyhlídla vánoční baňku v Tescu s tímto motivem - červené auto vezoucí stromeček 😁

10. lis 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@klaara3 hele a nemohla jsi přehlédnout? Já včera u nás ubrousky neviděla a šla jsem se zeptat paní prodavačky, kdy budou a normálně mě k nim zavedla a přísahala bych, že tam nejsou 😂

10. lis 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@mikejla93 jé, díky za tip, to musím mrknout

10. lis 2023
avatar

A už máš tohle? Na jedné stránce jsem viděla i s českým nápisem a byl úžasný, ale už tak měsíc není vůbec skladem a do Vánoc už asi ani nebude:(.

11. lis 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@misa_pise jo, to máme myslim od loňska 😍

11. lis 2023
avatar

A co tyhle skleničky 🎄🚗 ? Mají je v Pepcu 😉

12. lis 2023
avatar

A v Mark and Spencer mají přesně takovéto červené autíčko se stromečkem s nějakými dobrotami. Hned jsem si na tebe vzpomněla..

15. lis 2023