Doporučuji vám je tu každý rok a ani letos nemohu jinak 😍
Vánoční ubrousky v #dm - velký výběr, nádherné motivy, fajn cena.
A tenhle letošní motiv jsem si naprosto zamilovala, auto se stromečkem je totiž můj úplně nejvíc oblíbený symbol vánočních dekorací 🎄
Tak já tam byla včera, koukala na všechny strany, abych je zade neprosvihla a ono nic. Ten Tvůj DM je nějaký napřed a perfektně vybaven. U nás je to fakt děs bes
Včera jsem si vyhlídla vánoční baňku v Tescu s tímto motivem - červené auto vezoucí stromeček 😁
A už máš tohle? Na jedné stránce jsem viděla i s českým nápisem a byl úžasný, ale už tak měsíc není vůbec skladem a do Vánoc už asi ani nebude:(.
A co tyhle skleničky 🎄🚗 ? Mají je v Pepcu 😉
A v Mark and Spencer mají přesně takovéto červené autíčko se stromečkem s nějakými dobrotami. Hned jsem si na tebe vzpomněla..



Tak to by se ti mohlo líbit tohle 😊