icon
1 / 1
avatar

který z těch vyzkoušených je podle tebe nejlepší? já mám tento https://www.dm.cz/p/d/1574061/sundance-opalovac... a příjde mi dost hutný a mastný, radši bych něco lehčího.

Dnes v 07:36
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

úplně nejradši mám ty bílé stříkací - zde na fotce ty dva vlevo

Dnes v 07:54
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA
@betelgeuzz

který z těch vyzkoušených je podle tebe nejlepší? já mám tento https://www.dm.cz/p/d/1574061/sundance-opalovac... a příjde mi dost hutný a mastný, radši bych něco lehčího.

@betelgeuzz tahle řada to je:
https://www.dm.cz/p/d/1800121/sundance-sprej-na...

Dnes v 07:55
avatar

@apacheee Díky, vyzkouším. 🙂

Dnes v 08:15
avatar

Ja teda jedu pouze kremy s minerálním filtrem , hlavně pro dítě, ale teď jsem sobě poprvé koupila od Sundance na obličej tónovací 50 a je fajn, taky doporučuju.

Dnes v 11:18
avatar

Tu dětskou padesátku napravo používáme už dobrých šest let. A vloni jsme se ja i dcerka poprvé připálily. A letos na Rhodosu opět. Jako by byl méně účinný...

Dnes ve 13:40