icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    Dnes v 07:18    

Hola hola, léto volá 😍☀️

A my jsme připravení 💪 v minulém týdnu jsem pořídila letní zásobu opalovacích krémů a už se celá rodina moc těšíme hlavně na trochu klidu bez povinností - žádné tréninky, žádná škola, skoro žádná práce a čas jen pro nás. Na výlety, na hry, na plavání, na relax (i když v našem případě to bude stejně spíše aktivní odpočinek).

Včera jste mi u příspěvku poradily ještě #sundance roll-on, tak ještě otestujeme ten. Kluky letos čeká hodně času bez rodičů, tak budou mít aspoň jednodušší tu sluníčkovou sebeobsluhu 🙏

#dm

avatar

který z těch vyzkoušených je podle tebe nejlepší? já mám tento https://www.dm.cz/p/d/1574061/sundance-opalovac... a příjde mi dost hutný a mastný, radši bych něco lehčího.

Dnes v 07:36
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

úplně nejradši mám ty bílé stříkací - zde na fotce ty dva vlevo

Dnes v 07:54
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA
@betelgeuzz

který z těch vyzkoušených je podle tebe nejlepší? já mám tento https://www.dm.cz/p/d/1574061/sundance-opalovac... a příjde mi dost hutný a mastný, radši bych něco lehčího.

@betelgeuzz tahle řada to je:
https://www.dm.cz/p/d/1800121/sundance-sprej-na...

Dnes v 07:55
avatar

@apacheee Díky, vyzkouším. 🙂

Dnes v 08:15
avatar

Ja teda jedu pouze kremy s minerálním filtrem , hlavně pro dítě, ale teď jsem sobě poprvé koupila od Sundance na obličej tónovací 50 a je fajn, taky doporučuju.

Dnes v 11:18
avatar

Tu dětskou padesátku napravo používáme už dobrých šest let. A vloni jsme se ja i dcerka poprvé připálily. A letos na Rhodosu opět. Jako by byl méně účinný...

Dnes ve 13:40