Tak kdybych je krmila jen svačinkama z dm, tak by byly taky nadšený a jedli . Teda hlavně dcera, ta by klidně přežila jen na přesnídávkách 🙄😅)
20. srp 2020
U nás jedou jen sušenky a krupiny z DM. Kapsicky jsem už párkrát koupila a pak si je snědla sama, což mi vůbec nevadí. 😀 Všem doporučuji příchuť vodní meloun.
20. srp 2020

Jak to teče? 😉