Hurá, čas na svačinu 😁
Udělat mým dětem radost je fakt jednoduchý, stačí jim dát najíst, sledujte ty nadšené výrazy 😂 Jen si s mužem děláme vždycky srandu, že si na to jejich jídlo budeme muset vzít hypotéku 😇
Svačinka komplet z #dm 🧺
Tak kdybych je krmila jen svačinkama z dm, tak by byly taky nadšený a jedli . Teda hlavně dcera, ta by klidně přežila jen na přesnídávkách 🙄😅)
20. srp 2020
U nás jedou jen sušenky a krupiny z DM. Kapsicky jsem už párkrát koupila a pak si je snědla sama, což mi vůbec nevadí. 😀 Všem doporučuji příchuť vodní meloun.
20. srp 2020

Jak to teče? 😉