icon
1 / 1
avatar

škoda,že má syn atopický ekzém a do vody nic přijít nesmí...

21. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@bessinka to je mi líto, tak ať se toho co nejdřív zbaví a máte klid 🍀

21. únor 2022
avatar

@apacheee no má to od miminka.takže 3 roky.ale tak jsou horší věci.spíš,že by se mu to líbilo.

21. únor 2022
avatar

@apacheee a děkujem

21. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@bessinka Tobi to dřív taky zlobilo, ale především stravou jsme se toho zbavili. Je to protivný, ale nic co by se nezvládlo no...

21. únor 2022
avatar

A co v nich je, Veru?

21. únor 2022
avatar

@oveckaluky my měly Lamu

21. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@oveckaluky Luci, ještě jsme se k vnitřku nedostali, ale na obalu píšou, že uvnitř se ukrává 6 figurek a je tam namalovaný papouch, lama, nějaká asi opice a nějaký medvídek. Až se nám něco "narodí", pochlubíme se🙂

21. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@nijij ta je i na obráku na kouli a vypadá moc roztomile😍

21. únor 2022
avatar

Máme 2x papouška Aru a 2x černou pumu. Máme vždycky "smůlu" na stejné hračky. 🙈

21. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kvmatonka Eli byl s poslední várkou naštvaný, měl 2x za sebou stejného medvěda a Tobi pokaždé něco jiného - to ho asi naprdlo nejvíc 😂

21. únor 2022
avatar

@apacheee z poslední série medvědů jsme měli 2x pandu a 4x koalu. To syn prohlásil, že ty blbé koule už nechce. 🙈😁

21. únor 2022
avatar

@apacheee To se musím stavit v DM. 🙂

21. únor 2022
avatar

Nejstarší synové jsou zatím velmi spokojeni s mycí pěnou od SauBär, opravdu šetrné i k té nejcitlivější dětské pokožce se sklonem k alergiím, vyrážkám. Osvědčila se i (varianta ultra sensitive)

21. únor 2022
avatar

@bessinka můj teda exem nema, ale i tak mi vadi ho v tom koupat tak to do vody hazime z venku a sledujem 🤣

21. únor 2022
avatar

@apacheee Deti mely papouska, tukana a nejakou pumu. Ale vic se jim libila vanocni edice s tucnaky 🙂

22. únor 2022
avatar

Dcera měla v neděli lenochoda 😁

22. únor 2022