A co v nich je, Veru?
21. únor 2022
@oveckaluky my měly Lamu
21. únor 2022
@oveckaluky Luci, ještě jsme se k vnitřku nedostali, ale na obalu píšou, že uvnitř se ukrává 6 figurek a je tam namalovaný papouch, lama, nějaká asi opice a nějaký medvídek. Až se nám něco "narodí", pochlubíme se🙂
21. únor 2022
Máme 2x papouška Aru a 2x černou pumu. Máme vždycky "smůlu" na stejné hračky. 🙈
21. únor 2022
@apacheee To se musím stavit v DM. 🙂
21. únor 2022
Nejstarší synové jsou zatím velmi spokojeni s mycí pěnou od SauBär, opravdu šetrné i k té nejcitlivější dětské pokožce se sklonem k alergiím, vyrážkám. Osvědčila se i (varianta ultra sensitive)
21. únor 2022
@bessinka můj teda exem nema, ale i tak mi vadi ho v tom koupat tak to do vody hazime z venku a sledujem 🤣
21. únor 2022
Dcera měla v neděli lenochoda 😁
22. únor 2022


škoda,že má syn atopický ekzém a do vody nic přijít nesmí...