Hurááá, konečně jsou v #dm zase k dostání šumivé koule s hračkou. A dokonce s novým tématem - jižní Amerikou 😍
No a myslím, že vás potěším, když prozradím, že jsem jich rovnou několik objednala i do soutěží pro vás 🎁
A co v nich je, Veru?
@oveckaluky my měly Lamu
@oveckaluky Luci, ještě jsme se k vnitřku nedostali, ale na obalu píšou, že uvnitř se ukrává 6 figurek a je tam namalovaný papouch, lama, nějaká asi opice a nějaký medvídek. Až se nám něco "narodí", pochlubíme se🙂
Máme 2x papouška Aru a 2x černou pumu. Máme vždycky "smůlu" na stejné hračky. 🙈
@apacheee To se musím stavit v DM. 🙂
Nejstarší synové jsou zatím velmi spokojeni s mycí pěnou od SauBär, opravdu šetrné i k té nejcitlivější dětské pokožce se sklonem k alergiím, vyrážkám. Osvědčila se i (varianta ultra sensitive)
@bessinka můj teda exem nema, ale i tak mi vadi ho v tom koupat tak to do vody hazime z venku a sledujem 🤣
Dcera měla v neděli lenochoda 😁


škoda,že má syn atopický ekzém a do vody nic přijít nesmí...