@monikastelinka vydrž, stojí to za to 😍 fakt jsem se jak malá holka vloni těšila každý den 🍀
@monikastelinka to je ten od TREND IT UP, viď?
@apacheee ano ano snad vydržím 😋
@monikastelinka ten jsem měla vloni a byl dokonalý, ale letos musím vybrat jiný, mám teď dekorativky hodně🙂
Mam ho v košíku. Nakonec půjdu asi tohoto.
Volala jsem kamarádce, dělá na centrále v DM a ten dětský zatím v plánu na říjen není. A zda bude, neví.
Tak vahám, zda čekat nebo vzít pro Emičku Baleu 🙂
Beru i ten pánský 🙈
@ivakalinova pánský chci letos vzít stopro a u sebe to nejvíc vidím na alverde, musím to dneska rozseknout🙂
Milá zlatá, jsem v tom za víc jak 4 tis. Prej jen vemu advenťák. A to nemám ani punč, pro ten jsem musela poslat posla do kamenný prodejny 😂 Zatracenej eshop a skladem vše, co na prodejně nikdy nemůžu najít. A ani to vlastně nepotřebuju.
Mohla bych se zeptat jaké kalendáře to budou nebo je to tajné?

@monikastelinka s největší pravděpodobností to bude alverde a balea🙂
@apacheee děkuji za odpověď. Popravdě jsem si myslela, že to bude překvapení 😉

Já jsem dneska ulovila kalendář Merry Christmas. Snad do prosince vydržím 😂