Je tu někdo, kdo má rád sladké?
Kromě mě teda 😂 😂 😂
Pokud jo, tak jsem vám jen chtěla dát dobrou radu: "NEZAPOMEŇTE se zítra podívat na můj profil, budu pro vás s #dm mít něco móóóóóc dobrého."
A to mi připomíná, že došly kokosové tyčky. Jen se musím na nákup zbavit těch dvou mslalů, abych něco vůbec dovezla domů 😃
29. črc 2020
Ty kokosové tyčinky miluju.
29. črc 2020
@la_amanita já taky 😇
29. črc 2020


Jupi, to se těším! 😊