Letos jsem se s těmi advenťáky v #dm trošku rozšoupla 😛
🎁 Trend it up s dekorativní kosmetikou samozřejmě pro mě
🎁 čokoládový s vlastní fotkou - pro manžela
🎁 čokoládový dmBio pro ty moje malý kluky
🎁 Harry Potter taky pro kluky - letos jsem si vymyslela zase trošku jiný koncept našeho tradičního úkolového a blbinky z tohoto kalendáře budou každý den hledat uschovaný po bytě jako odměnu za splněné úkoly 😉
A letos ten advent začíná tak nádherně, konečně sníh a mráz a ne déšť a bahno 😍
Jen aby to vydrželo...
@oveckaluky když ne, tak ty Vánoce budou taky krásný. Takže díky za každý takovýhle den ❤
@apacheee Jj, souhlasím, je tam krásně. 🙂
@oveckaluky ty bílé vánoce si už přeju tolik let, tak třeba zrovna letos to vyjde. Kéž by, kéž by
@apacheee Jj, to by bylo krásný. 🙂 Miluju sníh. Strašně se těším zítra na jarmark, tam je to tak krásný, když je sníh...❤
@oveckaluky kde Luci a v jakém čase?
@apacheee V Košťálově, krásná akce. 🙂 Od jedné hodiny do tmy. Přes den živá hudba, vystoupení dětí, koledy... se soumrakem přijdou čerti, slavnostně se rozsvítí vánoční strom a celé to končí ohňostrojem. 🙂 Jen škoda, že tentokrát nemůžu vzít děti...
@oveckaluky jé, tak moc díky za tip, Tobi má zítra celodenní turnaj v Lomnici, tak bychom se třeba zvládli na chvilku stavit, až budeme přejíždět🙂
@apacheee Jo, to je kousek. 🙂


dobrý nákup