Je krásná... musím taky pořídit 👍
Ta vypadá fakt bytelně! Poslední roky ji nepotřebuju, vždycky je v hotelu jejich nebo dostanem k nějakému nákupu, ale píšu si, tuhle bych vzala do foroty. Díky 👍
Počkej, ona je jen za 199 Kč?! 😳 Už je v košíku.
Nejlepší plazovou tašku, co jsem kdy měla, je z ikei. Měli ji kdysi dávno. Mám ji už asi deset let a je stále jak nová. Zelená s prouzkama, vejde se do ní spousta věcí a ještě je "zvetsitelna". A právě uvnitř má nasitou šňůrku, na konci je karabina a na ní pricvakla kapsička na zip na všechny drobnosti. Je to skvělé, stačí si to odckvaknout, nechat všechny osoby i věci na pláži a odkracet středem do taverny 🙂
A to není v krámě? Jen pres eshop ?
@vercabetty u nás skladem má několik prodejen
@alneka díky, kouknu u nás 🙏
Naše taška na pláž jediné z IKEA 🤣👍🏻.
Masky, šnorchly, boty do vody, opalovaky, prostě všechno.
@vercabetty Veru, než jsme odlitali, tak v Jičíně na prodejně ještě několik kousku měli 😉
@apacheee kouknu, děkuju 😊
@vercabetty Měli to hned, když vejdes dovnitř, das se první uličkou do prava a hned na tech prvních stojanech v rohu
My nosíme na pláž tu červenou z DM, co se dávala, když se otevřela nová prodejna. Už ji mám několik sezón.
je i moc hezká




Veru, má uvnitř kapsičku? Třeba na nějaké drobné? A jestli jo, je na zip? Vloni jsem si v Řecku koupila tašku a ta vnitrni kapsu má ale ne na zip a strašně mě rozčiluje, že mi z ní vše vypadává...