Ja uz mam listky od stredy a hrozne se tesim:D a odklady se nepripousti!:D
Díky díky, ulovila jsem snad poslední lístky😅 vůbec jsem to nepostrehla 🙈
@jako_mala_holka na mě to vyskočilo úplnou náhodou někde v pondělí v doporučených článcích. Třeba se potkáme🙂
😭😭😭 strašně závidím, chtěla jsem jít, ale mimino by to nedalo, pac prsa doma nenechám.
Tak si to řádně neřádně uzij 😍
Tak jsem zase chudší ale mám 2 🙈
mno... uz jsem stara, generacni problem, ale jediny co znam je pochopitelne "believer" :D co se libi od nich nejvic vam?
Veru a lístky máte přes ticket portál? Kolik prosimtě stál 🙈
@cvebi jestli muzu taky odpovědět, tak mám obyč stání za 1500, k pódiu a na tribuny to bylo něco přes 2tis, ale to už bylo dneska prakticky vyprodané 🙂 před chvílí jsem na ticket portalu neviděla už nic
@jako_mala_holka ano, na ticket portál je vyprodáno 😭
@cvebi bohužel myslím, že teď už to bude všude vyprodané, ticket master je spolehlivý, ale tam už taky asi nic nebude, už odpoledne tam toho moc nezbylo 🙁
@cvebi na ticketmaster jsou ještě lístky na stání 😉

Přemýšlím zda koupit mamce ale musela bych jit také ,mate na stání ?