Mně by se líbily nějaké dobroty nebo věci pro miminka...
Bio mlsky 🙂
Taky bych byla pro něco dobrého 😊
Bud dobroty,ale ne vylozene pro prtata (kapsicky byt muzou😇) a nebo klidne opet uklidove prostredky Dm.Tech neni nikdy dost a jsou vyuzitelne👍👍👍
Dobroty pro malé i velké 😀
Tablety do mycky
Dobroty pro prťata a velké 😀
Prostředky kolem pračky a sušičky 🙂
Čokoládu na nervy, bude to potřeba.
Vše co je potřeba na podzimní úklid- čistič koupelen,WC,na okna a záclony, vodní kámen,podlahy....🧹🚿🛁🚽🚪
Klidne zas uklidovku nebo jidlo obecne - nejen dobrutky
Mimochodem - ten cistic wc je super a snad jako jediny krasne voni. O to vic neprijemne ne prekvapil chlorovy zapach cistice na koupelny...
Bio mlsky, dentálna hygiena, všetko na pranie, starostlivosť o deti
Tak mě by potěšil třeba "voňavý balíček" - čajové svíčky, vonné svíčky, aroma difuzér, aroma lampička, olejíčky do lampy, vonné tyčinky, svícen. Nebo by byl fajn box plný vitamínů + drobnosti k doplnění lékárničky 🍂

Z dekoratívnej kozmetiky ❤️😊