icon
1 / 1
avatar

Z dekoratívnej kozmetiky ❤️😊

16. zář 2020
avatar

Mně by se líbily nějaké dobroty nebo věci pro miminka...

16. zář 2020
avatar

Bio mlsky 🙂

16. zář 2020
avatar

Taky bych byla pro něco dobrého 😊

16. zář 2020
avatar

Bud dobroty,ale ne vylozene pro prtata (kapsicky byt muzou😇) a nebo klidne opet uklidove prostredky Dm.Tech neni nikdy dost a jsou vyuzitelne👍👍👍

16. zář 2020
avatar

Dobroty pro malé i velké 😀

16. zář 2020
avatar

Tablety do mycky

16. zář 2020
avatar

Dobroty pro prťata a velké 😀

16. zář 2020
avatar

Prostředky kolem pračky a sušičky 🙂

16. zář 2020
avatar

Čokoládu na nervy, bude to potřeba.

16. zář 2020
avatar

Vše co je potřeba na podzimní úklid- čistič koupelen,WC,na okna a záclony, vodní kámen,podlahy....🧹🚿🛁🚽🚪

16. zář 2020
avatar

Klidne zas uklidovku nebo jidlo obecne - nejen dobrutky
Mimochodem - ten cistic wc je super a snad jako jediny krasne voni. O to vic neprijemne ne prekvapil chlorovy zapach cistice na koupelny...

17. zář 2020
avatar

Bio mlsky, dentálna hygiena, všetko na pranie, starostlivosť o deti

17. zář 2020
avatar

Tak mě by potěšil třeba "voňavý balíček" - čajové svíčky, vonné svíčky, aroma difuzér, aroma lampička, olejíčky do lampy, vonné tyčinky, svícen. Nebo by byl fajn box plný vitamínů + drobnosti k doplnění lékárničky 🍂

18. zář 2020