Přesýpačky už týden "bydlí" u nás v koupelně a kluky to děsně baví. A natajnacku mezi námi přiznávám, že si je "pouštíme" i my s mužem 😂
@evelin1251 ano ano, voní krásně 😍
24. srp 2020
@apacheee a tu používají i děti? A chutná po kokosu? ☺️ Děkuji
24. srp 2020
@karolinka252 tohle je pasta pro dospělaky, pro děti máme speciální ELMEX pro děti.
Jinak kokos cítím spíš čichem než chutí 😁
24. srp 2020
@apacheee aha aha já už si myslela, že je pro děti 😃
24. srp 2020
Kde se dají sehnat? To je jako čas při čištění zubů?
25. srp 2020
Poridime. Díky.
25. srp 2020

V dm mají kokosovou pastu na zuby?? To se musím podívat ☺️