Příprava na odpolední průvod masek je započata 😉
Včera jsem ještě dokoupila pár levných líčidel v #dm a už se těším, až to na ten obličej začnu házet. No, troufám si říct, že mě dnes moc lidí nepozná 🤣

@apacheee
@triskova_v
Pán Zla se vrátil? 🙂
@triskova_v bozi, co to bylo za akci? 😍
@patypresdevaty vypadá to tak 😉
Těším se na fotku v masce a určitě nejsem sama 😊
Veru, já fakt doufám, že půjdeš za Belatrix 🤩
@apacheee byl to 2.9.Lexicon (potterfest) 2023 ;) byla jsem poprve s urcite ne naposledy 🙂 na pristi rok chci vymyslet nejakou super masku ;) ted jsem mela jen doplnky 🙂 mamka sila, ja hackovala Moudre klobouky a kabelku ;)
Tak na tebe se opravdu tesim 😍😍
@triskova_v
@apacheee děvčata mohu se prosím zeptat, co to je? 👀
@raffaelo ten znak na zapesti? Znameni zla. Tim se svolavaji Smrtijedi 🙂
@triskova_v já jsem to napsala blbě. Význam znám, ale jestli je to tetovačka, či razítko..? 😉😊

