icon
1 / 1
avatar

Ta sklenice je nádherná, mohu vědět odkud ji mate?

16. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@holanci já ji kupovala u nás v jednom vietnamském obchodě, ale vydrz, hned ti najdu odkaz, kde se dá pořídit online 😎

16. črc 2020
avatar

@holanci Velmi podobnou měli teď v IKEA.

16. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@netyka oni to teď mají skoro všude, jen někde zbytečně drahé. Tahle naše stala 99 Kč a je fakt perfektní. Takže fakt téměř zadara 😁

16. črc 2020
avatar

@apacheee v Maxihitu? Prosím. Děkuji.

16. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@velkabublina ano, byl to Maxihit, někdo mi to doporučil, že je tam mají nejlevněji

16. črc 2020