16. črc 2020
@apacheee v Maxihitu? Prosím. Děkuji.
16. črc 2020
@velkabublina ano, byl to Maxihit, někdo mi to doporučil, že je tam mají nejlevněji
16. črc 2020
16. črc 2020
@apacheee v Maxihitu? Prosím. Děkuji.
@velkabublina ano, byl to Maxihit, někdo mi to doporučil, že je tam mají nejlevněji
Ta sklenice je nádherná, mohu vědět odkud ji mate?