Já je peru v pračce.
24. bře 2022
Jsem fakt zvědavá na recenzi. Já to zkoušela gumou, sodou, nano houbičkou a vše k prdu.
24. bře 2022
Paráda, ta guma totiz nejde ani cifem 🤦♀️ tak sup sem s recenzi 🙏🙏
24. bře 2022
Taky cekam na recenzi🤔
24. bře 2022
Nevím, jestli to nebude utírat bordel jen s koženky dle nápisu, do té gumy se to opravdu mnohem víc zažere. Taky jsem zvědavá na výsledek.
24. bře 2022
Ubrousky na kůži s gumou nic neudělají, ne?
24. bře 2022
📌🙂
24. bře 2022
Jsem zvědavá na výsledek 🤔
24. bře 2022
24. bře 2022
Sem si připíchnu 📌
24. bře 2022
24. bře 2022
Miluju tyhle tenisky, nesnasim tu gumu😁 takze taky si pockam 😁
25. bře 2022
Mám ty samý, červený a šedý, a ta guma mi nejde vyčistit ...
25. bře 2022
Mám několikery tenisky různých značek. Vždycky fungoval "cif" a nanohoubička. Nebo pračka 🙂 Naopak vlhčáky, čistící ubrousky a jiné vůbec.
25. bře 2022
Tak jak to dopadlo?
25. bře 2022
25. bře 2022

Máme stejné botky, zrovna dneska jsem koukala že je potrebuju vyčistit. Dík za tip