Tak jo, zahazuju lyžáky a beru na milost tenisky 😜
A aspoň mám šanci pořádně otestovat tyhle ubrousky z
#dm 💪🏻
Já je peru v pračce.
Jsem fakt zvědavá na recenzi. Já to zkoušela gumou, sodou, nano houbičkou a vše k prdu.
Paráda, ta guma totiz nejde ani cifem 🤦♀️ tak sup sem s recenzi 🙏🙏
Taky cekam na recenzi🤔
Nevím, jestli to nebude utírat bordel jen s koženky dle nápisu, do té gumy se to opravdu mnohem víc zažere. Taky jsem zvědavá na výsledek.
Ubrousky na kůži s gumou nic neudělají, ne?
📌🙂
Jsem zvědavá na výsledek 🤔
Sem si připíchnu 📌
Miluju tyhle tenisky, nesnasim tu gumu😁 takze taky si pockam 😁
Mám ty samý, červený a šedý, a ta guma mi nejde vyčistit ...
Mám několikery tenisky různých značek. Vždycky fungoval "cif" a nanohoubička. Nebo pračka 🙂 Naopak vlhčáky, čistící ubrousky a jiné vůbec.
Tak jak to dopadlo?

Máme stejné botky, zrovna dneska jsem koukala že je potrebuju vyčistit. Dík za tip