Nádherná fotka! 🤩👍
22. led 2022
Nádherná fotka 😊❤️..ja se taky dnů jako byl ten dnešní nemůžu nabazit 😍 miluju to a chci to 3 měsíce v kuse ! 🥰
22. led 2022
Závidím ten sníh a u nás nic☹️,proto se těším na jaro,kdyby aspoň byl ten snih
22. led 2022
klidně do března, ale od pulky března už jaro... a ne jak vloni ještě na konci dubna zima a pak až do půlky června nic moc...
22. led 2022

To jo, kdyz uz zima, at je lehce pod nulou a snih nez kdyz je +6 a mlhy a blato. Akorat syn je ted pres vikend zrovna poprve v karantene.