Neznám, ale závidím ,užívejte 🤩
16. lis 2021
Taky si to vždy mrtě užívám 😁👍♥️
16. lis 2021
Je to muselo být super ! Ted mi to přijde jako sci-fi jedno dítě pozitivní, další dvě karantena….Ale v září jsme takhle dali výlet na kole, když byli ve svých ústavech a bylo to super 😊
16. lis 2021
Paráda, užijte si to! 😍
17. lis 2021

To znam!!!