Turistika s našima klukama je sice super, ale co si budem povídat. Bez nich je to občas taky boží 😂
Nikdo pořád nechce jíst, nikdo pořád nechce pít, nikdo se pořád neptá, kdy už tam budeme. Ale hlavně… jdeme fakt v pořádném tempu. Dnes máme v nohách kolem 17 km v okolí Ještědu a připadám si jak po týdenní dovolený👌
Neznám, ale závidím ,užívejte 🤩
16. lis 2021
Taky si to vždy mrtě užívám 😁👍♥️
16. lis 2021
Je to muselo být super ! Ted mi to přijde jako sci-fi jedno dítě pozitivní, další dvě karantena….Ale v září jsme takhle dali výlet na kole, když byli ve svých ústavech a bylo to super 😊
16. lis 2021
Paráda, užijte si to! 😍
17. lis 2021

To znam!!!