Mne je měl rad tolik let...byly na to vozeni super 🙏... bohužel poslední rok uz je nechce a ještě jsem nepřišla na to čím je nahradit 🤦
@vercabetty to chápu, je to fakt sikovna svačinka. Třeba se k nim časem ještě vrátí 😊
Tyhle tycinky u nás mame rádi všichni. Dcera už od mala a já je od doby co ochutnala ona jim taky. Teď už měl i prcek pár. A za mě opravdu super, chuťově i skladné, na chvilku opravdu zasytí a jak si psala tak není po nich nikdo špinavý, ne tak mimous, ten je z toho vždy upatlany až za ušima. 🤣
Tyhle jsem brala dceři vždycky při návštěvě dm 👍 a přesně jak říkáš, hlavně z toho důvodu ze jsou lehké a ideální na letní dny kdy je horko
Me mrzi, ze nejsou bezlepkove - pritom v nich je jen oves, ktery bezlepku existuje. Prosla jsem cely sortiment a neni ani jedna 😢 pritom maji skvele slozeni, dcera je zboznovala, ale projevila se u ni celiakie. Tak jestli to mate kde vyridit - je to mezera na trhu, doted jsem nenasla alternativu, firmy vyrabejici pro celiaky jsou zamerene na sladkosti, susenky, takhle zdravou svacinku nemaji
Babylove u nás mladému nechutnaly, ale DM Bio miluje a ty kupuju ve velkém každý měsíc, všechny příchutě. Jako svačinka na výlety jsou ideální, spolu s DM kapsičkami je mám v každém batohu vždycky s sebou a doplňuji hned jak dojdou... Líbí se mi složení a že je to takové zdravé mlsání, které dětem ráda dopřeju 🙂 tohle se vážně povedlo 👍
@beruska1889 u nás kapsicky už tolik nefrci, jak kluci stárnou, ale tyhle tycky jim myslim vydrží hodně dlouho 😉
Tyhle kupujeme pomalu na kila, když prodávám na swapu, měním vždycky za tycinky nebo kapsičky z DM 😊 jen mladší dcera se dokáže slušně zamazat i s nimi (nejen sebe, ale i mě 🤣 )


Taky je všude nosím jako pohotovostní. Jsou bezva♡