😀 to fakt někde takhle funguje? U nás jen - já chci ještě 😆
30. bře 2022
😀😀 anooo, prosím si jednoho pomocníka na krájení k Otesánkovým
30. bře 2022
U nas vsechny deti.....i v nejblizsi rodine
30. bře 2022
Naprosto presny🙈
30. bře 2022
Krát tři a jsme u nás doma 😃
Dnes: “Hurá, bude rajská!” O chvíli později: “Mami, já tam ale nechci to červený!” 🤦🏽♀️
30. bře 2022
Zkouseji to, zkouseji, ale zatim porad vyhravam🙂
30. bře 2022
L: "Mami, co bude k večeři?"
já: "Nad tím právě přemýšlím..."
L: "Chci něco jinýho!"
31. bře 2022
To znám 😂😂😂
2. dub 2022

To je tak trefne. Pro mě, už z pohledu babičky, roztomilé.Ale jsou to někdy nervy jim to naservirovat, abych vše odpovídalo představám 😀