taky me prvni na fotce zaujaly plavky... Jen se bojim, ze bych musela soutezit i o vypln do nich 😇😀
12. črc 2020
😂😇 tak to jsme dve 😨.... asi by to chtelo nejakou peknou ryhlehubnouci soutez 😂
12. črc 2020
@lekky moc děkuju, já jsem odmala strašně akční. Neumím nic nedělat a ani bych to tak nechtěla. O to víc mě ten zadek štve, když vím, že to není fér. Holt to ukončení kojení se prostě takhle podepsalo. Aspoň má člověk pořádnou motivaci 😂
Ale bylo by skvělý, kdyby stačilo jen jist pilulky a člověk by byl namakany 😍
12. črc 2020

Já chci soutěžit o ty krásné barevné plavky!!!