I když miluju jaro, tak nejhezčí diář pro mě je zima. Jaký sis vybrala ty, se neodvážím tipnout, možná léto? 😀
Tak za mne podzim a zima 🙂 myslíš že budou i na prodejnách? Vůbec jsem nezaregistrovala že loni byl. A objednání se mi nevyplatí zkrz dopravu
@tristazmista já to nechám ještě chvilinku otevřené, kdyby měl někdo chuť tipovat🙂
Zima je nádherná!
@tynka_05 Zatím ti neumím odpovědět, během zítřka zjistím🙂
Já na eshopu dneska nakoupila poprvé a za doručení je cena jen 49 Kč, což mi přijde super. Přihodila jsem k tomu ještě pár nezbytností, ale na dopravu zdarma (nad 1290 Kč) mi to nestačilo, Ale ten diář tak chci, že mi to bylo jedno. Ten letošní byl totiž ten nejvíc nejlepší diář, který jsem kdy měla
Koukam na ten odkaz a na obalky a vuubec nevim, jaky vybrat. Nevim, zda se mam ridit srdcem podle obdobi nebo obalkou... Jsou tak nadherne... Myslim, ze nejvic povedeny je podzim a zima, pak jaro... 😍 tipnout si neodvazim, jsou fakt nadherne
Já nevím, proč na to cpou angličtinu... A to teda není případ jen těchto diářů, štve mě to tak nějak permanentně 😎
Pro mě je tedy nej jaro 😍
A já dnes dopoledne objednávala z e-shopu. Sakryš, ten by se mi líbil 😏
@ivakalinova Ivčo, je bombovej. Je trapný to říct, ale normálně jsem se do toho jejich diáře zamilovala. ž ho potřebuju jako blázen, mám všechny akce na příští rok po poapírkách a to smrdí průserem🙂
Všechny vypadají hezky, nejvíce asi podzim, také si ho chci letos pořídit 😀
@tristazmista vybrala jsem si podzim, ale léto bylo hned za ním. Nejoblíbenější roční období je pro mě sice léto, ale tady mě barevně více oslovil podzim🙂
@apacheee taky by se mi hodil, taky. Na účetnictví potřebuji velký. Ale rodinné věci, schůzky a upomínky, to by bylo ideální 🙂
Tak já ho koupila, úplnou náhodou, v té první vlně, co se tedy stahovala. Ale co s ním bylo, nevíte? Proč ho stahovali? Je krásnej. Nejradši mám období podzimu, ale vzala jsem si zimní kvůli barvičkám. ❤️

Podzim