V posledních dnech je v celé zemi hodně velkým tématem kadeřnictví a péče o vlasy. S ostříháním vám sice nepomůžu (nicméně na druhou stranu věřte, že to byste ani nechtěli 😂 🙈 ) - ale příští týden se můžete těšit na spuštění velké soutěže s #dm. Hned 3 z vás udělají radost skvělé balíčky produktů vlasové kosmetiky 🍀
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
Kdopak se těší na soutěž?
Nedávno jsem objevila tyhle produkty a jako za mě super.
To sérum je opravdu výborne..
@lleennttiillkkaa přímo tyhle z fotky?
@apacheee tyhle přímo ne, mám tušim takový měděný obal, na suché vlasy. Zatím jenom šampon a takovou malou tubičku. Nicméně mě fakt překvapilo, jak pěkný po tom mám celkem pěkný vlasy.
@lleennttiillkkaa ty jsem ještě nezkoušela. Ale musím říct, že první zkušenost s Balea mě kdysi dávno taky moc překvapila. Stálo to pár korun a vlasy byly nádherný
@lleennttiillkkaa taky používám jedině Baleu na suché vlasy i kondicioner, za mě nejlepší šampon, a to jsem jich taky vyzkoušela spousty.
Mně momentalne vyhovuje Balea, tahle na melirovane vlasy.
A mají v té řadě i něco na objem? Koukala jsem před nějakou dobou v obchodě a nenašla jsem, takže buď zrovna neměli a nebo jsem špatně koukala


Super, snad budu mít štěstí, na vlasy nepoužívám nic jiného než Baleu- masku a šampon bez silikonu, olej...