@luciesofiealex používám i pro děti 😊
21. srp 2023
@apacheee perfektní děkuji 😊
21. srp 2023
Mě zaujala ta boží taštička. Prozradís odkud je? Můj skoro 3lety syn by z ní byl nadšený.
21. srp 2023
@luciesofiealex nemáš zač 😘
21. srp 2023
21. srp 2023
Tak to je parádní typ...kouknu po nich díky
21. srp 2023
21. srp 2023
Ty jsou perfektni. Mam pro pripad nouze v praci. Pac po 1-2pouziti se vzdy zlepsi a pak jsem musela vzdy cele baleni vyhodit 😵💫
Tady mam jen ampulku a uz neresim, co se zbytkem.
21. srp 2023
@kamimnichov je to skvělý, já tak strašně nerada vždycky vyhazovala nacnute balení, ze kterého se kaplo 2x 🤷♀️
21. srp 2023
Díky tobě jsem je koupila už v zimě, zrovna předevčírem jsem brala jednu ampulku a kapala psovi do oka 😁
21. srp 2023


A je to i pro děti nebo jen pro dospělé?